zwidelcempozdrowie.pl

Blog poświęcony zdrowemu odżywianiu, diecie i przepisom!

Dieta

Czy catering dietetyczny w Warszawie sprawdzi się u osób pracujących na zmiany?

Czy catering dietetyczny w Warszawie sprawdzi się u osób pracujących na zmiany?

Pracujesz w systemie zmianowym i ciągle brakuje Ci czasu na gotowanie oraz robienie zakupów spożywczych? A co powiesz na zamówienie cateringu dietetycznego? Przeczytaj, na czym polega to rozwiązanie i dowiedz się, jakie plany żywieniowe proponują stołeczne firmy cateringowe.

Catering dietetyczny – na czym polega ta nowoczesna forma odżywiania?

Jeszcze kilka lat temu zamawianie jedzenia pudełkowego było uważane za fanaberię. Dzisiaj rozwiązanie to cieszy się dużą popularnością, a klienci doceniają je przede wszystkim za wygodę i oszczędność czasu. Cateringi pudełkowe oferują dostarczanie gotowych posiłków na cały dzień pod drzwi domu klienta. Ich usługi bazują na pracy wielu osób: szefów kuchni, dietetyków odpowiedzialnych za układanie zbilansowanych jadłospisów oraz dostawców pudełek z jedzeniem.

Catering dietetyczny Warszawa – zróżnicowana oferta stołecznych firm

Do niedawna oferta firm cateringowych ograniczała się do jadłospisów dla osób na diecie odchudzającej. Obecnie do wyboru masz znacznie więcej opcji. Możesz zdecydować się na jeden z jadłospisów eliminacyjnych, na przykład wegetariański, wegański, bezlaktozowy lub bez ryb. Jeśli masz insulinooporność, zamów dietę z niskim indeksem glikemicznym, a jeśli chorujesz na cukrzycę typu II – menu dla diabetyka.

Zastanawiasz się, czy dieta pudełkowa sprawdzi się u Ciebie, jeśli pracujesz na zmiany? Oczywiście! Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który do tej pory zajmowało przygotowanie posiłków i planowanie menu. Wracając do domu z nocnej zmiany, nie będziesz musiał robić zakupów spożywczych – zyskasz więcej czasu na odpoczynek i regenerację po pracy.

Który catering dietetyczny wybrać, pracując w systemie zmianowym?

Jaki catering pudełkowy wybrać, pracując na zmiany? Zanim zamówisz konkretną dietę, sprawdź oferty kilku firm świadczących takie usługi: proponowane przez nich jadłospisy, warianty kaloryczności oraz ceny planów dietetycznych. Dopasuj dietę do Twoich potrzeb: 

wybierz ofertę firmy, która dostarcza posiłki w dogodnych dla Ciebie godzinach. Informacje na ten temat znajdziesz na stronie internetowej danego cateringu dietetycznego w Warszawie, na przykład tutaj: https://www.wygodnadieta.pl/catering-dietetyczny-warszawa.

Ile kosztuje catering dietetyczny na miesiąc, a ile na tydzień?

Jak już pisaliśmy, jedną z kwestią, którą warto wziąć pod uwagę, zamawiając dietę pudełkową, jest jej koszt. Porównaj między sobą ceny kilku cateringów – skontaktuj się z obsługą telefonicznie, mailowo lub sprawdź cennik online. Zastanów się, czy wolisz zamówić jedzenie pudełkowe na tydzień, czy na dłuższy okres. W przypadku większości cateringów bardziej opłaca się wykupić plan dietetyczny przynajmniej na miesiąc – wtedy cena za jeden dzień takiej usługi jest niższa.

Czy jedzenie pudełkowe się opłaca? Jakie są jego najważniejsze zalety?

Decydując się na dietę pudełkową, oszczędzasz czas, ale nie tylko. Taki sposób odżywiania pomoże Ci także zredukować codzienne wydatki: na zakupy spożywcze, posiłki kupowane w restauracjach i zamawiane na wynos, koszty związane z przygotowywaniem potraw. Dzięki temu rozwiązaniu zadbasz również o swojej zdrowie – Twoje posiłki będą odżywcze, zbilansowane oraz różnorodne. Co niemniej istotne, urozmaicone menu sprawi, że dieta szybko Ci się nie znudzi i łatwiej będzie Ci utrzymać dobre nawyki żywieniowe!

Materiał zewnętrzny

Udostępnij