Dieta po usunięciu woreczka żółciowego + darmowy PDF!

dieta po usunięciu woreczka żółciowego, jak wspomagać wątrobę po usunięciu pęcherzyka żółciowego, pęcherzyk żółciowy dieta po operacji

[kc_row content_style=”none” use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” top_row_separator=”none” bottom_row_separator=”none” _id=”967957″][kc_column width=”12/12″ content_style=”none” video_mute=”no” _id=”824628″][kc_column_text _id=”866910″]

Jak powinna wyglądać dieta po usunięciu woreczka żółciowego? Jak wspomagać wątrobę po usunięciu pęcherzyka żółciowego? Czy istnieje specjalna „dieta na woreczek żółciowy”? Czy konieczna jest suplementacja?

Usunięcie pęcherzyka żółciowego, lub operacja usunięcia woreczka żółciowego*, to zaskakująco częsta operacja. Co niepokojące, większość lekarzy i pacjentów bagatelizuje sprawę, zakładając, że skoro nie ma pęcherzyka – nie ma problemu. Leczenie przyczynowe i szukanie źródła problemu często bywa lekceważone, a pacjenta zostawia się z zaleceniami diety nisko-tłuszczowej i bez właściwej diagnostyki, ale za to ze stwierdzeniem, że „bez pęcherzyka da się żyć”. Nikt się nie zastanawia, jaka dieta będzie najlepsza po usunięciu woreczka żółciowego ani jak wspomagać wątrobę po operacji.

Aż się ma wrażenie, że nam ten organ trochę zbędny…

*Poprawnie – pęcherzyk żółciowy, ale błędne określenie „woreczek żółciowy” używane jest nawet przez lekarzy, dlatego będę stosować je zamiennie 😉

Pęcherzyk żółciowy – charakterystyka

Woreczek żółciowy to niewielki zbiornik o pojemności około 50 cm3, w którym składowana jest żółć – wydzielina produkowana przez wątrobę. Zadaniem żółci jest emulgacja tłuszczów, czyli rozbijanie długich łańcuchów na mniejsze cząsteczki, łatwiej poddające się działaniom enzymów. W prawidłowo funkcjonującym organizmie, pęcherzyk przechowuje zapasy i czeka na moment, w którym tłusty posiłek trafi do dwunastnicy. Wtedy hormon cholecystokinina daje znać, że należy uwolnić zapasy żółci, ta spływa do jelit i pomaga w trawieniu.

Nie ma woreczka = nie ma magazynu żółci. Wątroba co prawda wciąż ją produkuje, ale na bieżąco, w mniejszych ilościach. Skoro mniej mamy żółci, trawienie tłuszczów będzie mniej skuteczne. Mogą pojawić się bóle, gazy lub biegunki tłuszczowe.

Kiedy dochodzi do konieczności operacji woreczka żółciowego?

Głównym wskazaniem do usunięcia pęcherzyka żółciowego są powstałe w nim kamienie żółciowe. Bezpośrednią przyczyną powstawania kamieni żółciowych jest zwiększone stężenie cholesterolu lub bilirubiny, które ją zagęszczają. Wytrącają się złogi, nazywane kamieniami żółciowymi. Przeważnie nie dają one żadnych symptomów. Lekarze często nie leczą samej kamicy żółciowej, bo nie istnieje specjalny lek na kamienie żółciowe. U chorych, u których objawy są lekkie, stosuje się farmakologiczne leczenie oparte na lekach przeciwbólowych w przypadku kolki. U reszty – czeka się na pogorszenie i dokonuje operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego.

Najczęstszym zaleceniem (oprócz leków), z jakim się spotykam, jest stosowanie tzw. „diety wątrobowej”: wysoko-węglowodanowej i ubogiej w tłuszcz. 

Prawdziwy problem zaczyna się wtedy, gdy dla odmiany zjemy tłustszy posiłek i kamienie dostaną się do dróg żółciowych. Pojawia się wspomniana kolka i ból – leczony farmakologicznie lub operacyjnie, poprzez usunięcie pęcherzyka (cholecystektomię).

dieta po usunięciu woreczka żółciowego, jak wspomagać wątrobę po usunięciu pęcherzyka żółciowego, pęcherzyk żółciowy dieta po operacji

Czy niskotłuszczowa dieta to dobre rozwiązanie?

Nie zawsze. Medycyna funkcjonalna, szukając przyczyn występowania kamicy żółciowej, wskazuje na logiczne założenie. Nadmierne ograniczanie tłuszczów nie pozwoli na sprawne opróżnianie pęcherzyka żółciowego, przez co żółć będzie bardziej podatna na zagęszczenie. 

Medycyna konwencjonalna nie będzie poszukiwała przyczyn, a skupi się na leczeniu objawów (nawet sięgając po tak drastyczne środki jak usunięcie woreczka żółciowego). Pacjent, już bez pęcherzyka, ale wciąż ze słabym trawieniem i niewłaściwą dietą, bogatą w zboża i produkty przetworzone, będzie doświadczał zaostrzenia objawów pod inną postacią. Stan zapalny będzie migrował z miejsca na miejsce i tak koło się zamyka. Dopóki nie zdiagnozujemy przyczyny występowania problemów ciągle będziemy tkwić w martwym punkcie, walcząc z objawami. Dlatego przy kamienicy żółciowej lub w sytuacji, w której już jesteśmy po cholecystektomii nie wystarczy ograniczać się do odpowiedniej diety, ale należy dotrzeć do źródła problemu.

Przykładowo funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego w dużej mierze zależy od poprawnej pracy cholecystokininy, której poziom u osób z autoimmunologią jest często obniżony (chociażby u pacjentów z celiakią). To powoduje niedostateczną stymulację uwalniania żółci i w efekcie m.in. problemy z kamienicą żółciową.

Po cholecystektomii zapewne opuścimy szpital z zaleceniami stosowania tzw. diety wątrobowej, czyli niskotłuszczowej diety lekkostrawnej, choć to przecież jadłospis o niskiej zawartości tłuszczów jest jednym z czynników ryzyka wystąpienia problemów z pęcherzykiem żółciowym. Z drugiej strony pojawiają się wątpliwości odnośnie stosowania innych zaleceń, np. diety paleo, dotyczące przede wszystkim obaw o zdolność trawienia tłuszczów. Nie do końca słuszne.

Dieta po usunięciu woreczka żółciowego

Podstawową zasadą diety po operacji pęcherzyka żółciowego jest lekkostrawność i kontrola ilości tłuszczu. Trzeba postąpić trochę inaczej niż w przeciętnej, „zdrowej diecie”. Przeważnie naciskamy na w niej na produkty pełnoziarniste, dużą ilość świeżych warzyw i owoców.

Tu natomiast należy ograniczyć źródła błonnika. Wskazane będą ziemniaki, pieczywo orkiszowe lub żytnie na zakwasie, drobnoziarniste kasze (jaglana, kuskus), ryż. Z owoców i warzyw najlepiej wybierać takie, które możemy ugotować lub podgotować (podgrzane jabłka, przetarte banany), najlepiej obrane ze skórek.

Ważne jest to, żeby wybierać odpowiednie dla nas tłuszcze. Pamiętamy, że żółć rozbija długie łańcuchy kwasów tłuszczowych i czyni je dostępnymi dla enzymów trawiennych, a skoro jej ilość mamy ograniczoną, to należy wybierać tłuszcze lekkostrawne. Sprawdzi się masło i niektóre oleje roślinne: rzepakowy bezeurykowy, oliwa z oliwek, olej z wiesioła i ogórecznika, olej lniany… To nie oznacza, że dieta ma zupełnie wyeliminować tłuszcz!

Istotne, aby większość tłuszczów dodawać na surowo. To wymaga zmiany przyzwyczajeń kulinarnych. Smażone potrawy, w szczególności miso, dobrze zastąpić gotowaniem, gotowaniem na parze, pieczeniem, duszeniem. Pamiętajmy – nie chodzi tu o to, że nie możemy poddusić na patelni na łyżce oliwy piersi z kurczaka. Mówiąc „smażone” mamy na myśli smażone na głębokim tłuszczu, panierowane czy wstępnie preparowane produkty.

Jeśli chodzi o źródła białka – polecam unikać produktów wędzonych i przetworzonych. Wędliny, szynki i kiełbasy często potęgują stany zapalne przez dużą zawartość kwasu arachidonowego. Korzystne będzie natomiast włączenie do diety chudego mięsa (drobiu, królika, schabu czy polędwiczek), chudego i półtłustego nabiału oraz ryb, z akcentem na świeże/mrożone ryby białe.

Większość osób z usuniętym pęcherzykiem żółciowym może mieć problemy po zjedzeniu dużej porcji. Dla układu trawienia kilka mniejszych porcji będzie łatwiejsze do przyjęcia – przy czym nie musi ich być koniecznie 5-6. Większość moich pacjentów dobrze czuje się jedząc 4 razy dziennie. Jeśli już opuściliśmy jeden z posiłków dobrze przygotować organizm na konieczność strawienia większej porcji zjadając coś pół godziny wcześniej.

Niezmiennie podstawą diety powinny być produkty działające leczniczo na jelita: domowy rosół, kiszonki (z naciskiem na kwas buraczany, mający dobry wpływ na wątrobę). Warto też jeść te owoce i warzywa, które mają enzymy trawienne. Z punktu widzenia tłuszczów będzie to przede wszystkim awokado, ale nie zaszkodzą mango, papaja, kiwi, banany, morele. 

dieta po usunięciu woreczka żółciowego, jak wspomagać wątrobę po usunięciu pęcherzyka żółciowego, pęcherzyk żółciowy dieta po operacji

Jak naturalnie wspomóc trawienie tłuszczów?

Przy odpowiedniej diecie dolegliwości gastrologiczne powinny ustąpić, czasem jednak wspomaganie trawienia tłustych posiłków jest konieczne. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się, trochę już dziś zapomniane, krople żołądkowe stosowane przed posiłkiem.

Warto też sięgać po zioła o gorzkim smaku. W Polsce najłatwiej dostępny będzie mniszek lekarski, koper włoski, łopian i mięta, chociaż czasem same herbaty nie wystarczają i lepszą opcją będą ekstrakty roślinne. Przydatne mogą być też herbatki „na trawienie”. 

No i w końcu, jak przy każdym problemie trawiennym warto zaadresować stres i oprócz kompleksowego spojrzenia na swoją równowagę emocjonalną, postarać się spożywać posiłki w spokoju, dokładnie przeżuwać i nie pić w trakcie jedzenia. Im więcej czasu minie od sygnału „przygotowuję posiłek i zaraz będę go spożywać” do dostania się substancji do jelit, tym więcej czasu nasz organizm będzie miał na przygotowanie się do trawienia 😉

Można też wspomagać trawienie poprzez picie octu jabłkowego (łyżka na pół szklanki wody na 15 minut przed posiłkiem).

Suplementacja korzystna po usunięciu woreczka żółciowego

Po operacji pęcherzyka żółciowego skupimy się na trzech celach. Po pierwsze, usprawnianie trawienie poprzez dostarczenie enzymów lub soli żółciowych. To zastąpi nam niedobór żółci. Po drugie, wsparcie funkcji wątroby. A po trzecie – dostarczenie w większej ilości witamin i składników wchłaniających się w obecności żółci.

suplementy diety

 • Liver & Tudca – kompleksowy suplement zwiarający N-acetylocysteinę, wyciąg z ostropestu plamistego i kwas tauroursodeoksycholowy. Ten kwas, czyli TUDCA, dostarcza nam soli kwasu żółciowego i jest najskuteczniejszym preparatem w wspomaganiu terapii dróg żółciowych: wspomaga przepływ żółci i stymuluje jej produkcję. Dla mnie, must have.
 • MULTI Enzyme Complex PRO – dostarcza nam enzymów trawiennych, które wspomogą trawienie wszystkich składników pokarmowych. Równie dobry jest preparat Now Foods.
 • Liv.52 DS – świetna mieszanka różnych wyciągów ziołowych wspomagających pracę i regenerację wątroby. Obserwuję świetne efekty z podopiecznymi, ale trochę irytujące jest dawkowanie – po operacji pęcherzyka żółciowego, proponowałabym 3 tabletki 4 razy dziennie.
 • Liver Regeneration Complex – dobra alternatywa dla Liv.52. Suplement zawiera karchoch, mniszek lekarski, berberynę, NAC, kurkumę, glutation, piperynę, cholinę i aminokwasy. 
 • Witamina D+K – konieczny suplement w Polsce, a dodatkowo – są to witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, a więc wchłaniane w towarzystwie żółci.Tutaj idealna dawka – 4000IU D3 + 125 mcg K2 MK7.
 • Witamina E – nie zawsze widzę konieczność, ale jeśli mamy usunięty pęcherzyk żółciowy, warto obserwować się pod kątem niedoborów: zmęczenia, anemii, kłopotów z koncentracją czy wypadania włosów.

Podsumowując:

 • usunięcie pęcherzyka żółciowego jest przejawem leczenia objawowego i pierwszym krokiem powinno być zaadresowanie właściwej przyczyny;
 • dieta nisko-tłuszczowa niekoniecznie rozwiąże problem z pęcherzykiem;
 • z punktu widzenia zdrowia, dieta powinna być lekkostrawna, ale dostarczać tłuszczów roślinnych;
 • stramy się jeść regularnie i nie opuszczać posiłków;
 • najprościej wspomóc się kroplami żołądkowymi lub herbatami ziołowymi;
 • jeśli chcemy wspomóc się suplementami, najbardziej polecam TUDCA oraz suplementy wspomagające pracę wątroby.
 

[/kc_column_text][kc_raw_code code=”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” _id=”337396″][kc_spacing height=”28px” _id=”515433″][/kc_column][/kc_row]

UDOSTĘPNIJ POST

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email